عدسی های مخصوص رانندگی ENROUTE

ENROUTE

عدسی های مخصوص رانندگی که شما را به مقصد می رساند

ENROUTE PRO

در صورتی که شما یک راننده حرفه ای هستید و یا زمان زیادی را به رانندگی در جاده ها می گذرانید عدسی های ENROUTE PRO را از  اپتومتریست/اپتیشن خود بخواهید.این عدسی تمامی مزایای عدسی ENROUTE را به علاوه موارد زیر فراهم میکند:

. یک فیلتر مخصوص کنتراست جهت بهبود کنتراست و توانایی تشخیص رنگ و حتی کاهش بیشتر نورهای آزار دهنده

. یک طراحی اختصاصی که برای فاصله آینه ها و داشبورد بهینه سازی شده و میتواند با توجه به پارامتر های فیتینگ اختصاصی هر فرد نیز شخصی سازی شود تا وضعیت بدن در هنگام رانندگی راحت تر و طبیعی تر باشد.

دفعه بعد که در جاده رانندگی می کنید  از رانندگی با عدسی ENROUTE لذت ببرید.

 

بینایی شفاف و راحت در زمان و مکان مورد نیاز

 

بیشتر زمان رانندگی صرف نگاه به جلو می شود  اما چشم های ما همزمان نیاز به تغییر سریع جهت نگاه درفواصل مختلف و با کمترین چرخش سر دارند:

تغییر نگاه از جاده به تجهیزات ناوبری و غیره.

این تغییرات سریع فاصله و جهت نگاه مخصوصا برای راننده های مسن تر می تواند خسته کننده و چالشی باشد.

عدسی های اینروت در دو نوع تک دید و تدریجی قابل سفارش هستند و هر دو طراحی میتوانند میدان بینایی وسیع و دید شفاف را در فاصله دور داشبورد و آینه ها فراهم کنند.

علاوه بر این در طراحی عدسی تدریجی ENROUTE از تکنولوژی های انحصاری هویا نیز استفاده شده است که بصورت چشمگیری خطاهای جانبی را کاهش داده وتغییر راحت جهت نگاه بین فواصل مختلف را برای شما به ارمغان می آورد.

راحتی و اطمینان در رانندگی

راه حل این مشکل عدسی های ENROUTEمی باشد.

عدسی های  ENROUTEبا داشتن یک فیلتر مخصوص کاهنده نورهای آزاردهنده برای برطرف کردن نیاز های راننده ها معرفی شده است .

این فیلتر نورهای طیف آبی را بصورت انتخابی جذب کرده و پراکنش و آزاردهندگی نورهای تابشی از داشبورد چراغ های خیابانی و خودرو های روبرو را بصورت موثری کاهش میدهد.

هنگامی که بازتاب ها از بین برود میزان عبور نور از عدسی افزایش یافته و در نتیجه روشنایی و کنتراست تصویر حتی در شرایط نور کم و شرایط آب و هوایی نامناسب بهبود می باید.

در نهایت این فیلتر یک بینایی راحت تر و دقیق تر را حت در شرایط استرس زا در اختیار راننده قرار می دهد.

همچنین عدسی   ENROUTEهمراه با یک پوشش ضد بازتاب پیشرفته عرضه می شود که در مقابل خط و خش مقاوم بوده و دافع گرد و غبار و لکه نیز می باشد.

اجازه ندهید ضعف بینایی رانندگی شما را مختل کند

آیا می دانید رانندگی یکی از فعالیت هایی است که در آن نیاز به عملکرد بی نقص سیستم بینایی داریم؟

مخصوصا هنگامی که حجم خودرو ها افزایش می یابد چشم های شما باید حجم زیادی از اطلاعات بینایی را آنالیز کرده و همزمان به طور متناوب فاصله و جهت نگاه را نیز تغییر دهند.

شرایط نوری محیط

شرایط مانند مه ، باران شدید،برف و یا تابش خیره کننده نور خورشید می توانند بینایی راننده را دچار چالش کنند.

همچنین رانندگی در نور کم و هنگام شب برای بشیاری از افراد مشکل است.در این شرایط راننده براحتی توسط نورهای خیره کننده و درخشان دچار مشکل می شود. روشنایی زیاد چراغ های زنون  و LEDخودروها خیره کننده است .در این شرایط توانایی تخمین فاصله ،تشخیص رنگ و بینایی محیطی به شدت کاهش می یابد. حتی نور آبی تجهیزات الکترونیک خودرو نیز می تواند به کاهش عملکرد مناسب بینایی منجر شود.

زمان واکنش

علاوه بر مشکلات بینایی ایجاد شده هنگام رانندگی در نور مناسب یک مساله مهم دیگر را نیز باید در نظر گرفت:

حدود 90% از زمان واکنش شما به سیستم بینایی ارتباط دارد. بنابراین کاهش بینایی ایجاد شده توسط شرایط نوری نامناسب ،بدی آب و هوا و نورهای آزاردهنده منجر به افزایش زمان واکنش شما خواهد شد.

در هنگام رانندگی شرایط می تواند در یک چشم به هم زدن تغییر کرده و در صورتی که راننده از اصلاح بینایی مناسبی استفاده نکند بسیار خطرساز باشد.

تاریخ ایجاد:پنج‌شنبه 21 تیر 1397
تعداد بازدید: 1324

 

 

printrating
نام
ایمیل
نظر
DNN